5 000 Ft
Somlyó Zoltán: Dél van. Versek. Szeged, 1910., Ifj. Árvay Sándor, (Bp., Révai és Salamon-ny.), 96 p. A czímlapot Balogh István rajzolta. Első kiadás. A szerző második nyomtatásban megjelent kötete. Kopott aranyozott egészvászon-kötés, az illusztrált elülső papírborítót bekötötték, kissé foxing foltos lapokkal, a címlapon régi bolti bélyegzéssel. Ritka!