1 800 Ft
Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Első kiadás Félvászon kötésben, pótolt gerinccel, kopott borítóval, megerősített kötéssel, belső kötéstáblán Weisz József nagyváradi antikvárium címkéjével, előzéklapon korabeli bejegyzéssel, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.