2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Szerb Antal 2 műve: A varázsló eltöri pálcáját. Bp., 1948, Révai. Posztumusz első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, laza kötéssel, címlapon apró sérüléssel, azt követő lapok szélén apró szakadással.