1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Tamási Áron: Szívbéli barátok. Ifjúsági regény. Bp., 1946, Révai, 125+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.