1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., én.,[Franklin], 1 (Tompa Mihály acélmetszetű portréja, Barabás Miklós rajza) t. +294 p. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, címlaphiány.