21099.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
Vahot Sándor összes költeményei. Kiadta Vahot Imre. Pest, 1856, Gyurián József. VIII+199+3 p. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel, elÅ‘zéklapon Rádl Ödön (1848-1916) Ãró, ügyvéd, a PetÅ‘fi Társaság tagjának névbejegyzésével, cÃmlapon Szigligeti Társaság Nagyvárad régi bélyegzÅ‘jével, helyenként foltos lapokkal.