https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lajos Parti Nagy. [Angol nyelvű szerzőismertető.] (Dedikált.) (Budapest, 2007. Hungarian Book Foundation Translation Fund [ny. n.] [8] p. Dedikált: ,,Németh Andornak: Parti Nagy Lajos. 2011. 06. 02". Parti Nagy Lajos rövid pályaképét és három regényének méltatását Németh Zoltán írta, a szöveget T. Wilkinson fordította angolra. Oldalszámozáson belül néhány színes illusztrációval, a belső borítókon a szerző idegen nyelvű kiadásainak adataival. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
1
21420.

Lajos Parti Nagy. [Angol nyelvű szerzőismertető.] (Dedikált.) (Budapest, 2007. Hungarian Book Foundation Translation Fund [ny. n.] [8] p. Dedikált: ,,Németh Andornak: Parti Nagy Lajos. 2011. 06. 02". Parti Nagy Lajos rövid pályaképét és három regényének méltatását Németh Zoltán írta, a szöveget T. Wilkinson fordította angolra. Oldalszámozáson belül néhány színes illusztrációval, a belső borítókon ...

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jókai Anna: Jákob lajtorjája. Regény. Budapest, (1982). Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 1 t. (címkép) + 481 + [2] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Vágvölgyi Máriának, szeretettel: Jókai Anna. 1982. Könyvhét". Prov.: Vágvölgyi Mária tördelő, orvosi folyóiratok munkatársa. Kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
21421.

Jókai Anna: Jákob lajtorjája. Regény. Budapest, (1982). Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 1 t. (címkép) + 481 + [2] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Vágvölgyi Máriának, szeretettel: Jókai Anna. 1982. Könyvhét". Prov.: Vágvölgyi Mária tördelő, orvosi folyóiratok munkatársa. Kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Révész Béla: Esztergomi lélek. A szerző, Révész Béla által Bresztovszky Ede (1889-1963) író, újságíró, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Rudnay Gyula 9 illusztrációjával. Bp.,(1934.), Dante. Kiadói papírkötés.
1
21422.

Révész Béla: Esztergomi lélek. A szerző, Révész Béla által Bresztovszky Ede (1889-1963) író, újságíró, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Rudnay Gyula 9 illusztrációjával. Bp.,(1934.), Dante. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Fóthy János: Csillagok útja. A szerző, Fóthy János (1893-1979) író, újságíró, művészeti kritikus, költő, műfordító által Bresztovszky Ede (1889-1963) író, újságíró, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(1938),Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé kopott borítóval.
1
21423.

Fóthy János: Csillagok útja. A szerző, Fóthy János (1893-1979) író, újságíró, művészeti kritikus, költő, műfordító által Bresztovszky Ede (1889-1963) író, újságíró, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(1938),Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bodnár Zsigmond: A Csokonai vita. - A cseh-német egyezkedés alkalmából. - Mi a nemzeti érzés? - Mi a bölcsészet? - A házasság társadalmi védelme. - A nemi perverzitás. Budapest, 1904. Eggenberger - Hoffmann Alfréd (,,Pátria" Rt. ny.) 98 p. Egyetlen kiadás. Bodnár Zsigmond (1839-1907) irodalomtörténész tanulmányai a realizmus és az idealizmus mint kultúraalakító tényező hatásait vizsgálja az irodalomban, az etikában, sőt a dualizmus nemzetiségi viszonyaiban. Számos, meglepően baljós részlettel a konzervatív oldalról. Aranyozott, vaknyomásos korabeli egészvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. Szép példány.
1
21424.

Bodnár Zsigmond: A Csokonai vita. - A cseh-német egyezkedés alkalmából. - Mi a nemzeti érzés? - Mi a bölcsészet? - A házasság társadalmi védelme. - A nemi perverzitás. Budapest, 1904. Eggenberger - Hoffmann Alfréd (,,Pátria" Rt. ny.) 98 p. Egyetlen kiadás. Bodnár Zsigmond (1839-1907) irodalomtörténész tanulmányai a realizmus és az idealizmus mint kultúraalakító tényező hatásait vizsgálja az irodal...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szilágyi Sándor: Rajzok és tanulmányok. II. kötet. Bp., 1875. Athenaeum (ny.) [6] + 377 + [1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói sérült papírborítóval, fűzés szétvált. Felvágatlan
1
21425.

Szilágyi Sándor: Rajzok és tanulmányok. II. kötet. Bp., 1875. Athenaeum (ny.) [6] + 377 + [1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói sérült papírborítóval, fűzés szétvált. Felvágatlan

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Index alter libros Bibliothecae Hungaricae Széchényiano-regnicolaris supplemento II., comprehensos in scientiarum ordines. Pest, 1807, Trattner. Modern műbőr kötésben, jó állapotban, több lap foltos.
1
21426.

Index alter libros Bibliothecae Hungaricae Széchényiano-regnicolaris supplemento II., comprehensos in scientiarum ordines. Pest, 1807, Trattner. Modern műbőr kötésben, jó állapotban, több lap foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Vál. és a bevezetőt írta: Juhász Ferenc. Bp., 1956., Magvető,389 p. Első kiadás! A borítón Csillag Vera illusztrációjával. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón szakadásokkal. Megjelent 2650 példányban.  A szerző, Vas István (1910-1991) költő által Szász Imre írónak DEDIKÁLT
1
21427.

Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Vál. és a bevezetőt írta: Juhász Ferenc. Bp., 1956., Magvető,389 p. Első kiadás! A borítón Csillag Vera illusztrációjával. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón szakadásokkal. Megjelent 2650 példányban. A szerző, Vas István (1910-1991) költő által Szász Imre írónak DEDIKÁLT

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Földi János, 2 mű egy kötetben: Földi János költeményei. Kiadta és bevezette: Dr. Mixich Lajos. + Földi János magyar grammatikája. Közzéteszi: Gulyás Károly. Régi Magyar Könyvtár 25. és 28. Bp., 1910-1912, Franklin-Társulat, 238+(2) p.; 303+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón némi kopással.
1
21428.

Földi János, 2 mű egy kötetben: Földi János költeményei. Kiadta és bevezette: Dr. Mixich Lajos. + Földi János magyar grammatikája. Közzéteszi: Gulyás Károly. Régi Magyar Könyvtár 25. és 28. Bp., 1910-1912, Franklin-Társulat, 238+(2) p.; 303+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, a borítón némi kopással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Beke György: Magyar gondok Erdélyben. Egyéni feljegyzések közös gondokról. (Dedikált.) Budapest, 1990. Magvető Könyvkiadó (Múzsák Közművelődési Kiadó Nyomdaüzem). 194 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Hauer Ervinnek, aki elvezetett minket Lendvára, baráti szeretettel Beke György. 1990. okt. 8." Fűzve, hátsó borítófedelén az író fényképével illusztrált kiadói borítóban.
1
21429.

Beke György: Magyar gondok Erdélyben. Egyéni feljegyzések közös gondokról. (Dedikált.) Budapest, 1990. Magvető Könyvkiadó (Múzsák Közművelődési Kiadó Nyomdaüzem). 194 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Hauer Ervinnek, aki elvezetett minket Lendvára, baráti szeretettel Beke György. 1990. okt. 8." Fűzve, hátsó borítófedelén az író fényképével illusztrált kiadói borítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vámos Miklós: A New York-Budapest metró. Regény. (Dedikált.) [Budapest], (1993). Ab Ovo Könyvkiadó (Dunaújvárosi Nyomda). 350 p. Első kiadás. Dedikált: ,,Gábor Zsuzsának szívesen: Vámos Miklós - [19]93. könyvhét". Fűzve, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
21430.

Vámos Miklós: A New York-Budapest metró. Regény. (Dedikált.) [Budapest], (1993). Ab Ovo Könyvkiadó (Dunaújvárosi Nyomda). 350 p. Első kiadás. Dedikált: ,,Gábor Zsuzsának szívesen: Vámos Miklós - [19]93. könyvhét". Fűzve, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balázs Béla: Az én utam. Összegyüjtött versek. (Budapest), 1945. Athenaeum (ny.) [4] + 278 p. Első kiadás. Tezla 455. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Részben felvágatlan, jó példány.
1
21431.

Balázs Béla: Az én utam. Összegyüjtött versek. (Budapest), 1945. Athenaeum (ny.) [4] + 278 p. Első kiadás. Tezla 455. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Részben felvágatlan, jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz