Heltai Jenő: Lumpáciusz Vagabundusz vagy a három jómadár. Nestroy bohózatos mesejátéka (1833). Három felvonás (előjáték és kilenc kép). A mai színpadra átírta és versbe szedte - -. Bp., 1943, Szerzői, Athenaeum, 163 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, a borítón kis kopásnyomokkal.
Karinthy Frigyes: Két hajó. Elbeszélések. Új Egyetemes Regénytár. Bp.,1944, Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Tóth László: Májusfa. Verses játék egy fölvonásban. Bp., 1923, Pallas, 81+(1) p.+3 t. A címlap és az illusztrációk Prihoda István munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy kijáró képtáblával. Megjelent 500 számozott példányban, ebből a 67. (a szerző aláírása nélkül).
Schmuck Andor: Bal-eseteim. (Első csapás.) (Dedikált.) Budapest, 2001. EPS Trade Kft. (Tordas és Társa Kft. - LKL Color Kft.) 268 + [4] p. + 8 t. (kétoldalas táblákon színes fotóanyag). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Orbán tanár úrnak barátsággal Schmuck Andor. 06. 06". Schmuck Andor (sz. 1970) egykori szocialista párti, később független, majd szociáldemokrata politikus, közszereplő színes visszaeml...