20216.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
3 db színháztörténeti könyv: Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. + Csathó Kálmán: Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. Bp., 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, sérült kiadói papír védőborítóban. + Gróf Széchenyi István: Magyar játékszinrül. Bp., 1984, ÁKV. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.