20284.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
A Magyar Művészettörténeti Munkaközösség évkönyve 1953. Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban. Megjelent 2000 példányban.