20162.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
B. Bobrovszky Ida: A XVII. századi mezővárosok iparművészete (Kecskemét, Nagykőrös, Debrecen). Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.