20393.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb ázásnyomokkal, ex libris-szel.