20235.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Gáspárné Dávid Margit: A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1480-1765. Renaissance-barok-rokokó. Bp., 1924, Pantheon. 255 p. Számos szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, Jaschik Álmos könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott, sérült papírborítóval, fűzésnél szétvált