19917.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Jan Zachwatowicz: Architektura Polska Do Polowy XIX Wieku (Lengyel épÃtészet a 19. század közepéig). Varsó, 1956, Budownictwo, kissé sérült, foltos egészvászon kötés, a papÃr védÅ‘borÃtó darabjaival, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.