20164.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Justh Zsigmond naplója. Sajtó alá rendezte, bevezető tanulmányokkal és jegyzetekkel ellátta: Halász Gábor. Bp., [1941], Athenaeum, 1 t. + 429 p. + 11 t. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, egy kijáró táblával.