20421.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
1 600 Ft
Népünk szeretete. Népművészeink ajándékai Rákosi Mátyás 60 éves születésnapjára. Szerk.: Bokor Miklós. (Bp., 1952), KépzÅ‘művészeti Alap. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és szÃnes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borÃtóval, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, egy kijáró lappal, intézményi bélyegzÅ‘kkel.