Vegyes paneles házakkal kapcsolatos könyvtétel, 6 db: Lewicki Bohdan: Lakóházak építése előregyártott nagyelemekből. Méretezés és szerkesztés. Bp., 1965, Műszaki. Megjelent 1350 példányban.; Balázs György - Fogarasi Gyula: Vasbeton elemek kapcsolatai. Bp., 1977., Műszaki.; Sebestyén Gyula: Nagyelemes lakóházak. Bp., 1960., Műszaki.; Megjelent 1600 példányban.; Vladimír Jurík: Nagyblokos és n...
Francisca van Vloten: Kegyetlenül szép örökség. A magyar-holland Góth művészcsalád története. 2000, Bp., Széphalom, papírkötés, rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált.
Kortárs művészet. Szoborpályázatok. 1950-2000. Szerk.: Nagy Ildikó. XX. századi magyar művészeti dokumentumok. Bp., 2006., Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált papírkötés. Bontatlan védőfóliában.
Nagy Mercedes (szerk.): Jindrich Streit. Fotóhomok-Fotografie z kraje písku-Photographs from the Flatlands. Bp., 2000, Budapest Galéria. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
A Magyar Honvédség negyedszázada. A rendszerváltástól napjainkig. Szerk.: Földesi Ferenc, Kiss Zoltán, Isaszegi János. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.