Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 590

Gádor '66. Gádor István Kossuth díjas érdemes művész gyűjteményes kiállítása, Ernst Múzeum, 1966. A művész elmúlt években készült alkotásainak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Papírkötés.
20123.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Chochol Károly (szerk.): 1956-2006. 56 kép. Chochol Károly kiállítása az utolsó fél évszázad képes históriájából. (Kiállítási katalógus). H.n., 2006, k.n. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
20124.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Renate Dolz: Antiquitaten Porzellan. München, 1971, Wilhelm, gyűrött papírkötés, német nyelven. Szakmai kiadvány a porcelánok megjelenéséről és jelzéseikről.
20125.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
11
Alexander Bernát: Művészet a művészet értékéről. Bp., 1908, Franklin, foltos egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
20126.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Poussintől Davidig: Francia mesterrajzok a Louvre gyűjteményéből. / From Poussin to David: French Master Drawings from the Louvre. Kiállítási katalógus. A magyar kiadás szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2008, Szépművészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
20127.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Fritz Schmalenbach: Oskar Kokoschka. Die Blauen Bücher. Königstein im Taunus, 1967, Karl Robert Langewiesche. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a sarkain enyhén kopott papír védőborítóval.
20128.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Dr. Koós Judith: Hamza D. Ákos (1903-1993) képzőművészeti életműve. Jászberény, 1996, Hamza Múzeum Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
20129.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
20130.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Gonda Zsuzsa: Útirajzok. Osztrák művészek Magyarország tájain 1820-1880. / Travel Impressions. Austrian Artists Working in Hungary 1820-1880. Kiállítási katalógus. Bp., 2001, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
20131.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Czére Andrea: Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai. / Czére, Andrea: The Heritage of the Esterházy. 17th century Italian drawings in the Museum of Fine Arts. Bp., 2004., Szépművészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
20132.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Rábai Ridovics Ferenc: Ridovics László - Ridovics Péter. Kiállítási katalógus. Szombathely, 1999, Maedinfo. Ridovics László által DEDIKÁLT példány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói foltos papírkötésben.
20133.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
20134.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: