Művészek és műtermek. Tanulmánykötet és katalógus a Budapest, a művészek városa c. kiállításhoz. Szerk.: Hadik András, Radványi Orsolya. Az egyik szerkesztő, szerző, Hadik András (1953-) művészettörténész által DEDIKÁLT példány! Bp., 2002., Ernst Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kotsis István: A középeurópai renaissance építőművészet alaktana. Bp. 1927. Németh József. 89 l. 2 sztl. lev. 245 mm. Szövegközti képanyaggal. Fűzve, kiadói borítóban, jó állapotban
A Szépművészeti Múzeum kincsei. Összeáll.: H. Takács Marianne. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 db üvegművészet témájú kiadvány: Az üveg művészete. Kiállítási katalógus a debreceni Déri Múzeum, a sárvári Nádasdy Ferenc Múzeum és a miskolci Herman Ottó Múzeum anyagából. Miskolc-Debrecen-Szombathely, 1988, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei, Hajdú-Bihar Megyei és Vas Megyei Múzeumi Igazgatóságok. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. + Vadas...
Az etruszkok világa. Kiállítás Csehszlovákia, Lengyelország, Magyarország, a Német Demokratikus Köztársaság és a Szovjetunió múzeumainak anyagából. Bp., 1989, Szépművészeti Múzeum. 97 p. Nagyrészt fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.