9 db képzőművészeti könyv és album: Csapodiné Gárdonyi Klára: Európai kódexfestő művészet. Bp., 1981, Corvina. + Francia és a németalföldi miniatúrák Magyarországon. Összeállította: Radocsay Dénes, Soltész Zoltánné, Szántó Tibor. Bp., 1969, Magyar Helikon. + Marosi Ernő: A román kor művészete. Bp., 1972, Corvina + Drezdai Képtár (3 db) + Louvre (2 db) + Ermitázs. Holland és flamand festészet. Klf ...
V. G. Reznyicsenko et al.: Harcászat. Bp., 1970. Zrínyi Katonai Kiadó. Második kiadás. Kiadói enyhén sérült műbőrkötésben, az elülső szennylapon tollal írt firkával, de jó állapotban.
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Írta és rajzolta Byssz Gyula. Budapest, [1942]. (Szerző) Biró Miklós nyomda. 188 + [4] p. Egyetlen kiadás. Byssz Róbert (1893-1961) karikaturista, újságíró, a modern magyar sportkarikatúra megteremtője. Oldalszámozáson belül szövegközti grafikákkal gazdagon illusztrált vidám regénye a filmkészítés kulisszái közé vezet. A ...
Ebert, Erich et al: Die deutsche Bücherei. Leipzig, 1925. Deutsche Bücherei. Erich Ebert (1880-1934) német könyvtáros dedikációjával Czakó Elemérnek Sérült papírkötésben
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kós Károly egészoldalas linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza
Kelecsényi Gergely, Pampurik Péter (szerk.): Restart Párisi Udvar. Bp., 2019, Alakart. 197+3 p. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Karl Pallauf: Josef Floch. Leben und Werk. 1894-1977. [Oeuvre-Katalog.] Wien, 2000, Österreichischer Kunst- und Kulturverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban./ In German language. With lot of pictures. Linen-binding, in paper cover.
Dhruva Gorrick: Narasimha. The divine protector. The lost temples. Új Delhi, 2017, Thomson Press. Első kiadás. Megjelent 4000 példányban. Angol nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Volkmar Gantzhorn: Il tappeto Cristiano Orientale. Sviluppo iconografico e iconografico delle origini fino al diciottesimo secolo. Köln, 1991, Taschen. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
La sede central de Tabacalera. Dos edificios para la historia de Madrid. Szerk.: Helena Iglesias. H.n., 1986, Tabapress. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kiadói egészvászon tokban.
Dreams and Conflicts. The Dictatorship of the Viewer. 50th International Art Exhibition. La Biennale di Venezia. Venezia, 2006., Marsilio. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.