Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 590

20255.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
20256.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
20257.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
20258.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
20259.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
20260.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
20261.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Kresz Mária: Magyar parasztviselet (1820-1867) Bp.,1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói sérült, kopottas félvászon-kötés, kiadói karton tok nélkül. Aláhúzásokkal, bélyegzővel.
20262.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Robert E. Fisher: Art of Tibet (Tibeti művészet). London, 1997, Thames and Hudson, kiadói papírkötés, jó állapotban, angol nyelven, könyvtári ragasszal. Gazdag színes képanyaggal illusztrált kiadvány, mely betekintést ad a tibeti régiségek világába.
20263.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Révhelyi (Réh) Elemér: Az Egyetem-utcai volt Károlyi-Palota építésének története. A szerző, Révhelyi Elemér (1889-1976) művészettörténész által Sághelyi Lajos (1893-1975) tanár, tankönyv- és pedagógiai szakíró részére DEDIKÁLT példány! Tanulmányok Budapest Multjából II. Különlenyomat. Bp., 1934, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.), 20 p.+8 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval.
20264.

Révhelyi (Réh) Elemér: Az Egyetem-utcai volt Károlyi-Palota építésének története. A szerző, Révhelyi Elemér (1889-1976) művészettörténész által Sághelyi Lajos (1893-1975) tanár, tankönyv- és pedagógiai szakíró részére DEDIKÁLT példány! Tanulmányok Budapest Multjából II. Különlenyomat. Bp., 1934, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.), 20 p.+8 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos bor...

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Puskás Lajos: A magyar falfestés árpádkori emlékei. A szerző, Puskás Lajos által Jajczay János (1892-1976) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1932., (Pestvidéki Ny. Vác) ) 32. p.+4 t. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé sérült gerinccel, néhány lapon Jajczay János ceruzás aláhúzásaival és bejegyzésével.
20265.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Werner Gillon: A short history of african art (Az afrikai művészet rövid története). London, 1984, Penguin, kopott papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely bevezet az afrikai műtárgyak világába.
20268.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: