Teréz Gerszi: 17th-century Italian drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2004, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 348 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
Teréz Gerszi: 17th-century Dutch and Flemish drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2005, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 393 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
Miklós Szentpály-Juhász: Saint Stephen's Hall. An encounter with history. Bp., 2023, Hauszmann Foundation. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Bakó Zsuzsanna - Sz. Kürti Katalin - Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, [2004], TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Lengyel János 1904-1978. A bevezető tanulmányt írta, az oevre-katalógust összeáll. és a könyvet szerk. Vadas József. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. A magyar fotográfia történetéből. 49. Kecskemét, 2010., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. Lengyel Lajos (1904-1978) Kossuth és Gutenberg-díjas g...
Sarre, Friedrich: Die Kunst des alten Persien. Die Kunst des Ostens Band V. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.