Hoffmann Edith (szerk.): Német rajzok 1400-1650. Grafikai Osztály LXII. kiállítása. Bp., 1931, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval.
Porträts von Dichtern, Schriftstellern und Gelehrten aller Länder in Schabkunst, Radierung, Kupferstich, Stahlstich, Lithographie, etc.. Buch- und Kunstantiquariat Gilhofer & Ranschburg, Wien. Katalog Nr. 182. Bécs, é.n. (1920-30 k.), Gilhofer & Ranschburg. 88 p. + VIII t. (reprodukciók). Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval és táblákkal. Többek közt ...
Deutsche Handzeichnungen der Romantikerzeit, dabei ein Teil des Nachlasses von Ph. O. Runge aus dem Besitz der Familie. Deutsche Graphik des frühen XIX. Jahrhunderts. Deutsche Zeichnungen der zweiten Hälfte des XVI. Jahrhunderts aus der Sammlung Ehlers-Göttingen. Auktionskatalog 199 der Fa. C. G. Boerner für die Auktion am 25. Mai 1938. Lipcse, 1938, k.n.. 56 p. + XXXVIII t. (fénynyomatú reprodukc...
Hoffmann Edith (szerk.): Grafikai Osztály LII. kiállítása. Művészi sokszorosító eljárások. Bp., 1925, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés. sérült gerinccel, sérült és kissé foltos borítóval, néhány lap szélén ázásnyommal.
Condivi: Michelangelo élete. Ford: gróf Zichy Rafaelné. Bp., 1926. Magyar Irodalmi Társaság. 117p. Kiadói papírborítóval, sérült gerincen címkével, borítón Dr. Etter Jenő (1897-1973) ügyvéd, Esztergom polgármestere bélyegzőjével, néhány kevés lap széle kissé foltos.