Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 590

Deim Pál festőművész kiállítása. Szentendre, 1969, Ferenczy Múzeum, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
20341.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29
Zoltai Bea. A művész által DEDIKÁLT kiállítási katalógus. Bp., én., Szerzői,(Pauker-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20342.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Hoffmann Edith (szerk.): Német rajzok 1400-1650. Grafikai Osztály LXII. kiállítása. Bp., 1931, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval.
20343.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,78
0,86
-  Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
20344.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,81
2,00
20345.

Porträts von Dichtern, Schriftstellern und Gelehrten aller Länder in Schabkunst, Radierung, Kupferstich, Stahlstich, Lithographie, etc.. Buch- und Kunstantiquariat Gilhofer & Ranschburg, Wien. Katalog Nr. 182. Bécs, é.n. (1920-30 k.), Gilhofer & Ranschburg. 88 p. + VIII t. (reprodukciók). Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval és táblákkal. Többek közt ...

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
20346.

Deutsche Handzeichnungen der Romantikerzeit, dabei ein Teil des Nachlasses von Ph. O. Runge aus dem Besitz der Familie. Deutsche Graphik des frühen XIX. Jahrhunderts. Deutsche Zeichnungen der zweiten Hälfte des XVI. Jahrhunderts aus der Sammlung Ehlers-Göttingen. Auktionskatalog 199 der Fa. C. G. Boerner für die Auktion am 25. Mai 1938. Lipcse, 1938, k.n.. 56 p. + XXXVIII t. (fénynyomatú reprodukc...

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
20347.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
1947 Szabadság kiállítás 1848-49-1918-19, 1944-45.Címlapon Derkovits Gyula metszetével. 15p.
20348.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43
Murphy, Bernadette: Van Gogh's Ear. The True Story. 2017, Vintage. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20349.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
20350.

Kikiáltási ár:
300 Ft
0,78
0,86
Kratochwill Mimi (Szerk.): Szalay Ferenc festőművész kiállítása. Budapest, Műcsarnok, 1989. július 26- augusztus 27., Mosonmagyaróvár, Városi Művelődési Központ, 1989. szeptember 8-24., Hódmezővásárhely, Tornyai János Múzeum, 1989. dec. 3- 1990. jan. 14. H.n.., 1989, k.n.. Fekete-fehér képekkel, Szalay Ferenc műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
20351.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29
Pálffy Katalin: Ki szoborkönyv. Bp., 2000, Csepel Galéria. Kiadói papírkötés
20353.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: