Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 590

Forrest, Tim: Antik porcelán és ezüst. Kor- és stílustörténeti képes útmutató. 1998, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20366.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
4 db művészeti könyv - Donatello, Murillo, Raffaello, Giotto. Kiadói kartonált kötésben, főként jó állapotban, kisebb hibákkal.
20367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
20368.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Monika Tworuschka - Udo Tworuschka: A vallások világa. Történetük. Tanaik. Jelenük. [Bp.], 2007, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20369.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
Barcsay, Jenő: Anatomija za Umetnike. Novi Sad/Újvidék, 1989, Forum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20370.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Maurizio Calvesi (szerk.): Utazás az olasz művészetben 1950-1980. Száz mű a Farnesina kortárs olasz művészeti gyűjtemény anyagából. Kritikai tanulmányok: Maurizio Calvesi, Marisa Vescovo, Lorenzo Canova. Budapest, é.n., Ministero degli Affari Esteri. Színes, illusztrált kiadói papírkötésben.
20371.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Fotóművészeti katalógusok, össz. 10 db: Magyar Fotográfia '89, Szélpál Árpád kiállítása 1985, Maksz Alpert fotóművész kiállítása, Baricz Katalin 1990, Francia fotóművészeti kiállítás 1963 stb.. Kiadói papírkötés.
20372.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
20373.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
20374.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
9
Nagy képzőművészeti katalógus és meghívó tétel, össz. kb. 22 db: Mengyán András, Műcsarnok, 1985; Makrisz Zizi (2 db); Misch Ádám, Csepel Galéria, 1989 (meghívó); Vajda Lajos Stúdió, Műcsarnok, 2002 (meghívó); Péterfy Gizella (6 db); Első Magyar Látványtár (5 db) stb. Kiadói papírkötés, többségében jó állapotban.
20375.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Sárádi Kálmán: Művészi kovácsolás. Bp., 1970, Műszaki, egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.
20376.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,55
1,71
20377.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: