Forrest, Tim: Antik porcelán és ezüst. Kor- és stílustörténeti képes útmutató. 1998, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p.+ 128 t.+ 12 (színes műmellékletek) t. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Maurizio Calvesi (szerk.): Utazás az olasz művészetben 1950-1980. Száz mű a Farnesina kortárs olasz művészeti gyűjtemény anyagából. Kritikai tanulmányok: Maurizio Calvesi, Marisa Vescovo, Lorenzo Canova. Budapest, é.n., Ministero degli Affari Esteri. Színes, illusztrált kiadói papírkötésben.
Művészeti katalógusok, össz. 18 db: Medgyessy Ferenc 1968, Medveczky Jenő 1973, Morvay Zsuzsa 1982, Almásy Aladár 1981, Ábrahám Rafael (3 db), Vaszkó Erzsébet 2007, 3. Országos Kisplasztikai Biennálé Pécs 1971, Feszt László 1970 stb. Kiadói papírkötés, részben ceruzás és tollas jelölésekkel, jegyzetekkel.
Első Magyar Látványtár Alapítvány össz. 5 db katalógusa: 1., 4., 5., 8. és 9. sz. Klf. helyek, 1991-2001, klf. kiadók. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Lakner László, Nádler István, efZámbó István, Anna Margit, Swierkiewicz Róbert, Hortobágyi Endre, Gulácsy Lajos műveivel illusztrált. Kiadói papírkötés, ceruzás jelölésekkel.