Szombathelyi Textilbiennálék 1970-2000. Szerk.: Sütő Éva. Szombathely, 2002, Szombathelyi Képtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb ázásnyomokkal, ex libris-szel.
Bánkuti András: Emberek a szovjet világban és az orosz világban. / People in the Soviet World and in the Russian World. Tatyjana Tolsztaja előszavával. (Bp., 2007), Magyar Újságírók Országos Szövetsége. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
Mocsár Eleonóra - Palotainé Kali Gabi: Sáregres Csókja. A szentlélek munkája egy Festőművészben. (Csók István). Bp., 2008, Közelkép Stúdió Bt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Giorgio Vasari: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Szerk.: Zima Szabolcs. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a felső sarkain ütődésnyomokkal.
Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
Herend. Eine Manufaktur im 20. Jahrundert. Összeállította: Vadas József. A leírásokat készítette: Varga Vera. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly fotóival gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval.