Papp Júlia: A Rumy-serleg története. Kairosz, 2008. Magyar, német és angol nyelven. Illusztrált. Kartonált papírkötés, kopott sarkakkal, kissé gyűrött lapokkal.
Herend. Eine Manufaktur im 20. Jahrundert. Összeállította: Vadas József. A leírásokat készítette: Varga Vera. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly fotóival gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval, halványan foltos szennylappal.
Révész Emese (szerk.): 19. századi magyar mesterek másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Eredeti másolat. Kiállítás a Magyar Képzőművészeti Egyetem Barcsay Termében, 2004. szeptember 30-november 20. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Papírkötésben.
Dombrovszky László emlékkiállítása kiállítási katalógus. Bp., 2005. Budapest Galéria. Fotókkal és gazdag képanyaggal illusztrált. Kartonált papírkötésben.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
Dr. Széll László: Építéstechnológia I. Bp., 1981. Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. 350p. Szemléltető ábrákkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldalon ceruzával írt jegyzetekkel.
Knapp Oszkár: Építészet és üveg. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban. Megjelent 2100 példányban.