Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 590

Kádár Béla & The Deák Family. Works on Paper. New York 1920-1930. London, 2007, Gilden's Art UK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben. Megjelent 100 példányban (jelen példány számozatlan).
19893.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Székelyhidi Sándor: Tömeg / Crowd. Bp., 1995., BAE - Vízivárosi Galéria. A könyvben, cetlin Székelyhidi Sándor autográf bejegyzésével. Kiadói papírkötés.
19894.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
19895.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Eljárások és receptek - fototechnikai kézirat, jó állapotban
19896.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
19897.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
Bizományi Áruház Vállalat (BÁV) 4. sz. Művészeti képaukciója. Bp., 1961, BÁV,(Pátria-ny.), 5 sztl. lev. Benne Aba - Novák Vilmos, Barabás Miklós, Csók István, Egry József, Ferenczy Károly, Fényes Adolf. Glatz Oszkár, Gulácsy Lajos, Iványi - Grünwald Béla, Kádár Béla, Kernstok Károly, Lotz Károly, Magyar Mannheimer Gusztáv, Mednyánszky László, Mészöly Géza, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Székely Bertalan, Szőnyi István, Vaszary János és mások. Tűzött papírkötés, foltos borítóval, szakadozott lapszélekkel, ceruzás bejegyzésekkel, leütési árakkal! Izgalmas, gyűjtői darab!
19898.

Bizományi Áruház Vállalat (BÁV) 4. sz. Művészeti képaukciója. Bp., 1961, BÁV,(Pátria-ny.), 5 sztl. lev. Benne Aba - Novák Vilmos, Barabás Miklós, Csók István, Egry József, Ferenczy Károly, Fényes Adolf. Glatz Oszkár, Gulácsy Lajos, Iványi - Grünwald Béla, Kádár Béla, Kernstok Károly, Lotz Károly, Magyar Mannheimer Gusztáv, Mednyánszky László, Mészöly Géza, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Székely...

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Bizományi Áruház Vállalat (BÁV) 1. sz. Művészeti képaukciója. Bp., 1960, BÁV, 4 sztl. lev. Benne Barabás Miklós, Benczúr Gyula, Berény Róbert, Csók István, Egry József, Fényes Adolf, Glatz Oszkár, Iványi - Grünwald Béla, Lotz Károly, Márffy Ödön, Ifj. Markó Károly, Mednyánszky László, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Székely Bertalan, Szőnyi István, Vaszary János, Zichy Mihály és mások. Tűzött papírkötés, tollas bejegyzésekkel, leütési árakkal! Izgalmas, gyűjtői darab!
19899.

Bizományi Áruház Vállalat (BÁV) 1. sz. Művészeti képaukciója. Bp., 1960, BÁV, 4 sztl. lev. Benne Barabás Miklós, Benczúr Gyula, Berény Róbert, Csók István, Egry József, Fényes Adolf, Glatz Oszkár, Iványi - Grünwald Béla, Lotz Károly, Márffy Ödön, Ifj. Markó Károly, Mednyánszky László, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Székely Bertalan, Szőnyi István, Vaszary János, Zichy Mihály és mások. Tűzött pa...

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Balló Ede: Az olajfestés mestersége. Bp., 1917, a szerző kiadása. Első kiadás! 116 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borítón 1930 körüli antikváriusi bélyegzéssel, címlapon és első néhány lapon lapszéli ázásnyommal.
19900.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Székely György: Portfolió. [Székely György (1975- ) építész, fotográfus munkássága]. H.n., 2006, magánkiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
19901.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Kankowszky T.: Camera and Art. Bp., 1946, Dr. George Vajna and Co. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19902.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Manus szakintézet eredeti perzsa mintáiból. Bp., én, Manus. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne kihajtható lappal. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19903.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Rózsahegyi György:  Skalpok és trófeák. Rózsahegyi György 150 kortárs karikatúrája. (Dedikált.) [Budapest], (1982). (Szerző - Tempó sokszorosító.) [4] + 150 + [6] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Kiss Viktornak barátsággal: Rózsahegyi György". Oldalszámozáson belül Rózsahegyi György (1940-2010) grafikusművész humoros író-, költő-, színész-, zenész-, festő- és politikusportréi, számos esetben a portréalany néhány szavas kommentárjának hasonmásával. Az utószót Marton Frigyes humorista írta. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
19904.

Rózsahegyi György: Skalpok és trófeák. Rózsahegyi György 150 kortárs karikatúrája. (Dedikált.) [Budapest], (1982). (Szerző - Tempó sokszorosító.) [4] + 150 + [6] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Kiss Viktornak barátsággal: Rózsahegyi György". Oldalszámozáson belül Rózsahegyi György (1940-2010) grafikusművész humoros író-, költő-, színész-, zenész-, festő- és politikusportréi, számos esetben a port...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: