Kádár Béla & The Deák Family. Works on Paper. New York 1920-1930. London, 2007, Gilden's Art UK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben. Megjelent 100 példányban (jelen példány számozatlan).
Mayer László (szerk.): Grafikák a Pittmann-gyűjteményből. Magyar sokszorosított grafika 1960-1985. Szombathely, 2011, Line Design. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
Bizományi Áruház Vállalat (BÁV) 4. sz. Művészeti képaukciója. Bp., 1961, BÁV,(Pátria-ny.), 5 sztl. lev. Benne Aba - Novák Vilmos, Barabás Miklós, Csók István, Egry József, Ferenczy Károly, Fényes Adolf. Glatz Oszkár, Gulácsy Lajos, Iványi - Grünwald Béla, Kádár Béla, Kernstok Károly, Lotz Károly, Magyar Mannheimer Gusztáv, Mednyánszky László, Mészöly Géza, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Székely...
Bizományi Áruház Vállalat (BÁV) 1. sz. Művészeti képaukciója. Bp., 1960, BÁV, 4 sztl. lev. Benne Barabás Miklós, Benczúr Gyula, Berény Róbert, Csók István, Egry József, Fényes Adolf, Glatz Oszkár, Iványi - Grünwald Béla, Lotz Károly, Márffy Ödön, Ifj. Markó Károly, Mednyánszky László, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Székely Bertalan, Szőnyi István, Vaszary János, Zichy Mihály és mások. Tűzött pa...
Balló Ede: Az olajfestés mestersége. Bp., 1917, a szerző kiadása. Első kiadás! 116 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borítón 1930 körüli antikváriusi bélyegzéssel, címlapon és első néhány lapon lapszéli ázásnyommal.
Manus szakintézet eredeti perzsa mintáiból. Bp., én, Manus. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne kihajtható lappal. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Rózsahegyi György: Skalpok és trófeák. Rózsahegyi György 150 kortárs karikatúrája. (Dedikált.) [Budapest], (1982). (Szerző - Tempó sokszorosító.) [4] + 150 + [6] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Kiss Viktornak barátsággal: Rózsahegyi György". Oldalszámozáson belül Rózsahegyi György (1940-2010) grafikusművész humoros író-, költő-, színész-, zenész-, festő- és politikusportréi, számos esetben a port...