Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 590

Vegyes művészeti könyv és katalógus tétel, 10 db:   V=A x Omega - A Soros Alapítvány Kortárs Művészeti központ éves kiállítása 1994. Székesfehérvár, 1994, Csók István Képtár. Kiadói egészvászon-kötés.;  Molnár Sándor 1994-2002. Bp., 2003, Ernst Múzeum - Szinyei Szalon. Kiadói papírkötés.;  Jovánovics. Ut manifestius atque apertius dicam. Hans Belting bevezetőjével. Bp.,1996,Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés.;   Barabás Zsófi rajzok. DEDIKÁLT! hn., 2007, Szerzői. Kiadói papírkötés.;   Medvenczky Jenő centenáriumi kiállítása. Bp., 2002, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés.;  2019 Nemes ügyek / Fin matters. Közös terek / Collective spaces.   Botos Péter válogatott művek. Pécs, 2020, Zsdrál. Kiadói papírkötés.;   A Szolnoki Művésztelep jubiláris kiállítása 1902-1977. Bp., 1977, Szolnoki Galéria - Damjanich Múzeum. Kiadói papírkötés.;   Murádin Jenő: Gy. Szabó Béla. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.;   S. Nagy Katalin: Deim Pál. Mai Magyar Művészet. Bp.,1977, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés.;
19941.

Vegyes művészeti könyv és katalógus tétel, 10 db: V=A x Omega - A Soros Alapítvány Kortárs Művészeti központ éves kiállítása 1994. Székesfehérvár, 1994, Csók István Képtár. Kiadói egészvászon-kötés.; Molnár Sándor 1994-2002. Bp., 2003, Ernst Múzeum - Szinyei Szalon. Kiadói papírkötés.; Jovánovics. Ut manifestius atque apertius dicam. Hans Belting bevezetőjével. Bp.,1996,Fővárosi Képtár - Kisce...

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1905), Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.), 140 p.+ 10 (színes műmellékletek, feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva; többek között Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János és Magyar-Mannheimer Gusztáv munkáival. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szecessziós díszítésű előzékekkel, kopott borítóval, az elülső tábla belsején a papír sérült, a címlapon ceruzás bejegyzésekkel.
19942.

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1905), Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.), 140 p.+ 10 (színes műmellékletek, feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva; többek között Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János és ...

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00
19943.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14
Várkonyi György: Gyarmathy Tihamér, festmények. Bp., 2004, Körmendi Galéria, 317 p. Gyarmathy Tihamér festményeinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
19944.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
Pilkhoffer Mónika: Lang Adolf építész munkássága. Bp., 2017, TERC. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19945.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00
Derkovits Gyula: 1514. Bálint György előszavával. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 6 sztl. lev. + XII t. Derkovits Gyula 12 fametszetének egészoldalas reprodukciójával. Kiadói papírmappában, kompletten, a mappa szakadt, kissé foltos, 49x34 cm. Megjelent 2150 példányban.
19946.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Cifka Péter, Friss Gábor, Kertész István, Tótfalusi István: Képek és jelképek. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Bakelit lemez melléklet nélkül
19947.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Szynes és fekete.fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19948.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Natura Morta. A Velencei Biennale XLVII. Képzőművészeti kiállítása magyar pavilonjának kiadványa, 4 kötet: Omnia Mutantur; Éva Köves; Judit Hersko; Róza El-Hassan. Bp., 1997, Ludwig Múzeum-Kortrás Művészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, olasz és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban
19949.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, Gulácsy Lajos műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19950.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19951.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
19952.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

C

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: