A magyar népköztársaság alkotmánya. Díszkiadás! A tipográfia és kötötésterv: Lengyel Lajos. "E. díszkiadás a Magyar Népköztársaság alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény 1956. marcius 15. napján hatálban levő szövegét tartalmazza." Bp.,(1956),Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 73+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, dombornyomásos címerrel, jó állapotban.