5 000 Ft
Az 1868-dik évi országos törvénytár. Buda, 1868, M. Kir. Igazságügyministerium (M. Kir. Tudom. Egyetem-ny.), (10)+343 p. Benne a Magyarország és Erdély egyesítésének szabályozásáról szóló 1868. évi XLIII. törvénycikkel, illetve egyéb jelentős intézkedésekkel. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.