Könyvek: Jog

Tételek száma: 35

Az 1868-dik évi országos törvénytár. Buda, 1868, M. Kir. Igazságügyministerium (M. Kir. Tudom. Egyetem-ny.), (10)+343 p. Benne a Magyarország és Erdély egyesítésének szabályozásáról szóló 1868. évi XLIII. törvénycikkel, illetve egyéb jelentős intézkedésekkel. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.
19322.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Zathureczky Zsolt: Ipari rend. Bp., [1941], szerzői kiadás (May János-ny.), 423+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással. (Ritka!)
19324.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
19325.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Edvi Illés Károly-Vargha Ferenc: A bűnvádi perrendtartás zsebkönyve. Bp., 1919, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19326.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
19327.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Perneczky Béla: Gazdasági jog. A gazdaközösség és gazdasági szakoktatás számára. Bp., 1929,Pátria, 123 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19328.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Románia Szocialista Köztársaság alkotmánya. Az állam és a jog alapfogalmai. Tankönyv a VII. osztálya számára. Bucuresti [Bukarest], 1983, Editure Didactica Si Pedagogica. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
19329.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Dr. Huszár Elemér: Egyházjog II. (töredék) Bp., 1914. Szent István társulat. (Neuwald Illés utódai ) kiadói papírkötésben, sérült, szétvált fűzéssel
19330.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Joseph C. Bisinger ; Vergleichende Darstellung der Staats-Verfassung der europäischen Monarchien und Republiken (Az európai monarchiák és köztársaságok államalkotmányának összehasonlító ábrázolása) Wien, 1818,0 Carl Schaumburg. 392p. Korabeli , sérült papírkötésben, foltos lapokkal. / In damaged contemporary paper binding with stained pages
19331.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,59
15,71
Az 1861-ki Magyar Országgyűlés két fölirata. Függelékül: Jelentése a nemzetiségi kérdés tárgyában kiküldött bizottmánynak. Pest, 1865. Lampel 1 lev+ 66 l. Modern műbőr kötésben
19332.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
19333.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
19335.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft