https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 36

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Nagyváthy János: Magyar practicus termesztő. / Magyar practicus tenyésztető. Bp., 1984, ÁKV. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Az eredetileg 1821-ben, ill. 1822-ben megjelent művek hasonmás kiadása, egy kötetben.
1
20484.

Nagyváthy János: Magyar practicus termesztő. / Magyar practicus tenyésztető. Bp., 1984, ÁKV. Reprint kiadás. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Az eredetileg 1821-ben, ill. 1822-ben megjelent művek hasonmás kiadása, egy kötetben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Frankl Júlia - Sommer András: Diétás sütemények lisztérzékenyeknek és cukorbetegeknek. 60 recept. DEDIKÁLT! 2014, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
20485.

Frankl Júlia - Sommer András: Diétás sütemények lisztérzékenyeknek és cukorbetegeknek. 60 recept. DEDIKÁLT! 2014, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Vincze, István: Ungarische Weinkeller. Budapest, 1960. (Akadémiai Nyomda). [119]-145 + [1] p. Egyetlen kötetkiadás. Vincze István (1922-1982) néprajztudós, borászattörténész, a Néprajzi Múzeum munkatársának német nyelvű dolgozatát oldalszámozáson belül a népi borospince-építészet tárgyköréből vett gazdag szövegközti fotóanyag kíséri. (Különlenyomat az Acta Ethnographica: A Magyar Tudományos Akadémia Néprajzi Közleményei IX. kötetének, 1-2. füzetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
1
20486.

Vincze, István: Ungarische Weinkeller. Budapest, 1960. (Akadémiai Nyomda). [119]-145 + [1] p. Egyetlen kötetkiadás. Vincze István (1922-1982) néprajztudós, borászattörténész, a Néprajzi Múzeum munkatársának német nyelvű dolgozatát oldalszámozáson belül a népi borospince-építészet tárgyköréből vett gazdag szövegközti fotóanyag kíséri. (Különlenyomat az Acta Ethnographica: A Magyar Tudományos Akadémia Néprajzi Közleményei IX. kötetének, 1-2. füzetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
1
A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp, 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borító nélkül, foltos, a sarkain szamárfülekkel, egy lapon kivágással (77/78 p.) + A Pesti Hírlap szakácskönyve. Bp., 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borítóhiánnyal, az utolsó lap sérült.
1
20488.

A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp, 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borító nélkül, foltos, a sarkain szamárfülekkel, egy lapon kivágással (77/78 p.) + A Pesti Hírlap szakácskönyve. Bp., 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borítóhiánnyal, az utolsó lap sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.
1
20490.

Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (címlap, a címlapot követő lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Rolls, Eric (Charles): A Celebration of Food and Wine. (Aláírt.) (St. Lucia [Australia], 1998). University of Queensland Press (McPherson Printing Group). IX + [1] + 366 p. A címoldalon a neves ausztrált gasztronómiai író, Eric C. Rolls saját kezű aláírsa. A művelődéstörténeti részletekben gazdag gasztronómiai esszékötet a nagyvilág kulináris hagyományait mutatja be, fókuszában elsősorban a tenger gyümölcseivel és az ausztrál konyha részleteivel. Néhány oldalon apró, halvány foltosság. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
1
20491.

Rolls, Eric (Charles): A Celebration of Food and Wine. (Aláírt.) (St. Lucia [Australia], 1998). University of Queensland Press (McPherson Printing Group). IX + [1] + 366 p. A címoldalon a neves ausztrált gasztronómiai író, Eric C. Rolls saját kezű aláírsa. A művelődéstörténeti részletekben gazdag gasztronómiai esszékötet a nagyvilág kulináris hagyományait mutatja be, fókuszában elsősorban a tenger gyümölcseivel és az ausztrál konyha részleteivel. Néhány oldalon apró, halvány foltosság. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Proceedings of the Eighth International Conference on Grape Genetics and Breeding. Volume I-II. Szerk.: E. P. Botos, E. Hajdú, É Borbás. Kecskemét-Hungary. 26-31. August 2002. Acta Horticulturae 603. Leuven, 2003., International Society for Horticultural Science. Section Vine and Berry Fruits. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20492.

Proceedings of the Eighth International Conference on Grape Genetics and Breeding. Volume I-II. Szerk.: E. P. Botos, E. Hajdú, É Borbás. Kecskemét-Hungary. 26-31. August 2002. Acta Horticulturae 603. Leuven, 2003., International Society for Horticultural Science. Section Vine and Berry Fruits. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
H. Schwind: Unser Haushuhn. Monographien unser Haustiere. Vierter Band. Stuttgart,én.,Kosmos. Német nyelven. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban: foltos.
1
20493.

H. Schwind: Unser Haushuhn. Monographien unser Haustiere. Vierter Band. Stuttgart,én.,Kosmos. Német nyelven. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban: foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp., 1987. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20494.

Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp., 1987. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Oetker Szakácskönyvtár 2 kötete: Ínyencfalatok reggel, napközben és este; Burgonya, rizs, metéltek, zöldségek, saláták. Fordította Török Irén. Bp., 1992. Gabo Könyvkiadó és Kereskedő Kft. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
20495.

Dr. Oetker Szakácskönyvtár 2 kötete: Ínyencfalatok reggel, napközben és este; Burgonya, rizs, metéltek, zöldségek, saláták. Fordította Török Irén. Bp., 1992. Gabo Könyvkiadó és Kereskedő Kft. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
4 db tejtermék füzet: Tejtermékekből különlegességek. + Teljesen jó dolgok. + Csupa fehérje és vitamin: tejtermékek! + Egészségesen finomat tejtermékekből. Klf. kiadások. Mind kiadói papírkötés.
1
20496.

4 db tejtermék füzet: Tejtermékekből különlegességek. + Teljesen jó dolgok. + Csupa fehérje és vitamin: tejtermékek! + Egészségesen finomat tejtermékekből. Klf. kiadások. Mind kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
4 db étrend és növénytermesztés könyv és nyomtatvány: Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1937, Növényvédelem és Kertészet, 77+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos és elvált borítóval, laza fűzéssel, címlap kissé sérült, megviselt állapotban. + Gaál Endréné, Horváth László, Lontai Egonné: Diéta a vendéglátásban. Energiaszegény étrend. H.n., 1984, k.n. Kiadói papírkötés. + Schott Péter: Lugasparadicsom. H.n., é.n., szerzői. Kiadói papírkötés. + A Budapesti Vegyiművek műtrágya készítményei. Bp., 1984, Budapesti Vegyiművek. Kézirat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
20497.

4 db étrend és növénytermesztés könyv és nyomtatvány: Horn János: Őszibarack termesztése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1937, Növényvédelem és Kertészet, 77+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos és elvált borítóval, laza fűzéssel, címlap kissé sérült, megviselt állapotban. + Gaál Endréné, Horváth László, Lontai Egonné: Diéta a vendéglátásban. Energiaszegény étrend. H.n., 1984, k.n. Kiadói papírkötés. + Schott Péter: Lugasparadicsom. H.n., é.n., szerzői. Kiadói papírkötés. + A Budapesti Vegyiművek műtrágya készítményei. Bp., 1984, Budapesti Vegyiművek. Kézirat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz