20490.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czÃmű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, BenkÅ‘ Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 4+526+2 p. Egészvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borÃtóval, a könyvtest elvált a borÃtótól, foltos lapokkal, kijáró és sérült lapokkal (cÃmlap, a cÃmlapot követÅ‘ lap, 255/256.,257/258), szamárfülekkel, a litográfiák és a kihajtható táblázat hiányzik, rossz állapotban.