20690.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Yu-Lan, Fung: The Spirit of Chinese Philosophy. Translated by E. R. Hughes. London, (1947). Kegan Paul, Trench, Trubner & Co. Ltd. (Printed by Stephen Austin and Sons Ltd.) XIV + 224 p. ElsÅ‘ kiadás. Fung Yu-Lan (1895-1990) kÃnai filozófiatörténész áttekintése a kÃnai filozófiákról és filozófiai irányzatokról Konfuciusz; Lao-ce, Csuang-ce taoista filozófusok, a Han-dinasztia filozófusai, a kÃnai buddhista filozófusok és a újkonfuciánus filozófusok tanainak részleteivel. A cÃmoldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.