3 000 Ft
Ladányi Miksa: A magyar közlekedésügy monografiája. Sajtó alá rendezte: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala., (Bp-Cegléd, Sárik Gyula és Géza-ny.), 482 p. Számos érdekes írással. A 399-482. oldal között közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.