https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/471/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1000029/Le-grand-livre-de-lAutomobile-Lhistoire-de-toutes-les-marques-du-monde-De-Delamare-Deboutteville~II3192915
3192915
20732
471
Books: Technics
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96 EUR, 8,57 USD
LeÃrás:
Le grand livre de l'Automobile. L'histoire de toutes les marques du monde. De Delamare-Deboutteville a la voiture de demain. Paris, 1985, Solar. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert