1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1913, "Thália". Harmadik kiadás (8. ezer). 532+XVI. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borÃtóval, laza kötéssel, néhány lap kissé foxing foltos.