Richard Rothe 3 műve: Der Baum im Zeichenunterricht.; Der Weg zur Farbe.; Technische Winke für den Zeichenunterricht. Bücherei der "Quelle". Heft 8., 37., 38. Wien- Leipzig, 1928-1933., Deutsche Verlag für Jugend und Volk. Német nyelven. Kiadói papírkötések, a 2. kötet gerince és kötése javított, a 3. könyv borítója javított és könyv sarkain szamárfülekkel.
Gyakorlati elektrotechnika. Szerk.: Jesch László. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, előzéklapon apró sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Mezey Bertalan: Elektrotechnikai gyakorlati alapismeretek. Bp., 1913, "Thália". Harmadik kiadás (8. ezer). 532+XVI. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel, néhány lap kissé foxing foltos.
Roger Rössing: Fotografie mit der Praktica. Leipzig, 1969, VEB Fotokinoverlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Épületlakatosipari zsebkönyv. Összeáll.: É. M. "Fémmunkás" Épületlakatosipari Vállalat. Bp., é.n., (Athenaeum-ny.), 233+(7) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, a címlapon névbejegyzéssel. Megjelent 5000 példányban.
1947 Magyar Technika folyóirat több száma egybekötve, kiadja: a Magyar Mérnökök és Technikusok Szabad Szakszervezete, félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval