19040.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
3 db útikönyv Gink Károly fotóival: Grúzia. Kincsek, várak, kolostorok.; Ãœzbegisztán. Bokhara, Szamarkand, Khiva.; Azerbajdzsán. Paloták, tornyok, mecsetek. Bp., 1973-1976, Corvina. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.