19008.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Az Osztrák-Magyar monarchia népeit bemutató könyvsorozat: Vlach, Jaroslav, Helfert, Joseph Alexander von: Die Völker Oesterreich-Ungarns. Ethnographische und culturhistorische Schilderungen 6 kötet (a 8-ból): Die Deutschen; Die Čecho-Slaven; Die Kroaten, Die Tiroler und Vorarlberger, Die Deutschen in Ungarm uns Siebenbürgen . Die Polen und Ruthenen in Galizien. Wien, 1882-1883. Prohaska, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, mindegyik kötet borítója, foltos, sérült, de a lapok hibátlan állapotban.