19060.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, gerinc teteje sérült, kissé kopott borítóval, címlap hátoldalán korabeli ajándékozási névbejegyzéssel.