19011.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. köt. Ludwig Rohbock illusztrációival. Bp., 1987, Európa. Reprint kiadás, kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papírtokban, a kísérőfüzet néhány lapja gyűrött.