19013.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Kádár József: A deési ev. ref. egyházközség története. Kapcsolatban a város kiválóbb eseményeivel. Írta --. Deés (Dés), 1882. Demeter és Kiss. [4] +240 a 251 ből p. Fűzve, kiadói papírborítékban. Hiányos, az utolsó 14 oldal hiányzik. Sérült korabeli vászonkötésben. Szétvált. Nagyon ritka!