19048.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
N.V. Pinyegin: Kalandozások a sarkvidéken. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült