19044.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Paléologue, Maurice: Róma. Ford. és a képanyagot berendezte: Supka Géza. Bp., [1930], Genius, 324 p. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi bélyegzővel, helyenként kissé foltos, néhány lap széle kissé sérült.