19082.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Soproni képeskönyv. Összeáll.: Dr. Heimler Károly. Magyar tájak, magyar városok. I. Bp., 1932, Somló Béla Könyvkiadó,(Hungária-ny.), 123 p. Német, olasz, francia és angol nyelvű függelékkel. Az oldalszámozáson belül, a 16-97. oldalak között fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Számozott, 27. sz., névre szóló (Dr. Schulz Elek) példány.