19151.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
cca 1930 Ausztria. Télisport Ausztriában. Utazási prospektus. Wien, Österreichische Verkehrswerbung, 16+4 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. A borító jelzett (Kosel.) Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó két lap kijár, az egyiken kivágás.