Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 248

19149.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Útikönyv sorozat tétel, 9 kötet: Trócsányi Zoltán: Észak nomádjai, Schrenzel: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos.; Emil Ludiwg: A Nilus Egyiptomban. Ford.: Csánk Endre, Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai, Houben: A déli sark meghódítása. Ford.: Juhász Vilmos, Houben: Az Északi Sark felfedezés. Ford.: Juhász Vilmos.;Szemjonov: A föld kincsei. Gazdasági földrajz mindenki számára. Ford.: Braun Róbert, Juhász Vilmos: Tibet, Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., én., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötések, jó állapotban.
19150.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
cca 1930 Ausztria. Télisport Ausztriában. Utazási prospektus. Wien, Österreichische Verkehrswerbung, 16+4 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. A borító jelzett (Kosel.) Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az utolsó két lap kijár, az egyiken kivágás.
19151.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
1935 Budapest Carta e Guida. Bp., Ufficio Turistico Municip., kétoldalas olasz nyelvű turista kalauz, fekete-fehér fotókkal, benne nem csak budapesti, hanem magyar információkkal is, valamint Budapest térképpel, térkép: 45x41 cm
19152.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
1931 Ausztria. Utazási prospektus. Wien, Bundesministerium für Handel und Verkehr, kihajtható utazási prospektus, fekete-fehér képanyaggal.
19153.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
19154.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
19155.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
A Mosonmegyei Történelmi és Régészeti Egylet 1884. évi jelentése. Magyaróvár, 1885, Czéh Sándor, 15 p. Papírkötés, szakadozott, az utolsó lap sérült, régi intézményi bélyegzésekkel.
19156.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Hungler József: A török kori Veszprém. DEDIKÁLT! Veszprém, 1986, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19157.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
19158.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
19159.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Magyar Népköztársaság helységnévtára 1973. Bp., 1973, KSH. Változatlan utánnyomás. Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói sérült, hiányos és ragasztott papír védőborítóval.
19160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft