Memoria Grafícia de la Ciudad de Alicante. Volumen I-II. Alicante, 1990, Patronato Municipal Quinto Centenario Ciudad de Alicante. Spanyol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói tokban.
Árvízkönyv Szeged javára. Szerk.: Szász Károly. Kiadja Kisfaludy-Társaság. Bp.,1880., Franklin, 8+518 p.+1 t. (Morelli Gusztáv metszete) t. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérülésnyomokkal.
Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben V. kötet: Stiria. Bp., 1890, M. Kir. Államnyomda, XI+412 p. +1 (színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos!
Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben X. köt.: Tirol és Voralberg. Bp., 1893., M. Kir. Államnyomda, XII+594 p.+ 1 (színes képtábla.) Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
Entz Géza: A dési református templom.
A dési református templom. Kolozsvár. 1942. Erdélyi Múzeum-Egyesület. 18 l. + 8 t. Régi könyvtári pecséttel. Erdélyi Tudományos Füzetek 141. Fűzve, kiadói borítékban gyűrődéssel.