[Olasz tengeri üdülőhelyek képes katalógusa] Die Seebäder Italiens.
Staatliches Italienisches Fremdenverkehrsamt:
Italienische Staatsbahnen (Ferrovie Dello Stato), 1934. 259p. Számtalan képpel, néhány lapon hajtásnyom. / Italy seeside resorts
Szepessy Géza: A Dorogi járás régészeti áttekintése. Őskőrtól a középkorig. Dorog, 1960, József Attila Művelődési Ház - Dorogi Szénmedence Tájmúzeum - Komárommegyei Tanács VB Idegenforgalmi Hivatala, 6 p. + 6 (kihajtható térképek) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
Ordas Nándor (szerk.): A Magyar Tanácsköztársaság Szabolcs-Szatmárban. A szerző, Ordas Nándor (1920-1984) újságíró, szerkesztő által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! H.n., (1969), k.n. (Alföldi-Nyomda). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
Farkas Géza fényképészeti műterme. Vasvármegye fél százada a fotóművész szemével. [Gencsapáti], 2019, Szülőföld Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Wenzel Gusztáv:
Kassa város parketkészítése a XV. század kezdetén. (Olvastatott a m. T. Akadémia II. osztályának 1870. jun. 20.ki ülésében.)
(Pest, 1871). Magyar Tudományos Akadémia - Eggenberger Ferdinánd. [4] + [3]-43 + [1] p. Egyetlen kiadás.
(Értekezések a társadalmi tudományok köréből. 3. füzet.)
Fűzve, korabeli borítóban, az eredeti első papírborító a fedőborítóra kasírozva. Jó példány.